تبلیغات
پورتال کتاب الکترونیک آریا - کتاب الکترونیک آریا - صفحه اول

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ


پورتال کتاب الکترونیک آریا
 
کتاب الکترونیک آریا صفحه خانگی رسمی

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 28 دی 1390 توسط محسن خواجه نژادبه پورتال کتاب الکترونیکی آریا خوش آمدید

سلام کابر گرامی

شما هم اکنون در صفحه خانگی پورتال کتاب الکترونیکی آریا هستید

ما به شما کمک خواهیم کرد که چگونه اطلاعات خود را بیابید

فروش ویژه پکیجهای کتاب الکترونیک آریا به 

مناسبت ایام دهه فجر 1390

نگارش معلمی 15000 تومان با تخفیف دهه 

فجر 7500  تومان

نگارش دانش آموزی 10000 تومان با تخفیف 

دهه فجر 7500 تومان

مقدمه:


کتاب الکترونیک آریا گامی نوین در راستای ارتقای کیفیت آموزش فرزندان این مرز بوم است که به همت جمع کثیری از کارشناسان , معلمان و مدیران تولید و در اختیار خیل گسترده ای از دانش آموزان و معلمان قرار گرفته . 
ما امیدواریم این گام کوچک به یاری و همت مدیران و معلمان زحمت کش و تلاش دانش آموزان کوشای ایرانی به بار بنشیند تا فردایی بهتر را برای آینده سازان این خاک نظاره  گر باشیم .


کتاب الکترونیک آریا چیست؟

در دنیای امروز و به ویژه  فناوری اطلاعات و ارتباطات توانسته سهم عظیمی از زندگی بشر از جمله آموزش و پرورش را به خود اختصاص دهد و بر آن تاثیر گذار باشد.


در راستای این تحول و  هم جهت با هوشمند سازی مدارس برگ زرین دیگری را توسط  تیم مهندسی کتاب الکترونیک آریا بر پیکره آموزش و پرورش ایران اسلامی شاهد بودیم


این طرح که ابزاری  بسیار قدرتمند و بروز در دستان معلم ، والدین و دانش آموزان به شمار می رود  با کسب مجوزهای لازم از طریق سازمان آموزش و پرورش کشور جمهوری اسلامی ایران تایید شده و به عنوان بزرگترین طرح ملی مورد تایید مسئولان کشوری قرار گرفت و تایید گردید

حضور رئیس جمهور در رونمایی این طرح ملی عظیم خود نشان از عظیم بودن این طرح دارد. جهت اطلاعات بیشتر و مشاهده متن خبر به سایت وزارت علوم ، تحقیقات و فن آوری به آدرس اینترنتی      
    مراجعه نمایید.

کتاب الکترونیک آریا در واقع همان کتاب درسی دانش آموزان است که به استناد برنامه درسی ملی مهمترین جز از اجزای بسته آموزشی شناخته می شود به صورت صفحات الکترونیکی و دقیقا مشابه کتابهای چاپی در مدرسه و منزل در قالب یک نرم افزار قابل نصب بر روی رایانه در اختیار دانش آموزان و معلمان می باشد.


این صفحات  علاوه بر متون کتاب ، حاوی دیتاهای الکترونیکی مختلف از قبیل فیلم، تصویر ، صدا و غیره می باشد که معلمان را در تدریس (نسخه معلمی نرم افزار) و دانش آموزان را در یادگیری به صورت منظم ، برنامه ریزی شده و بسیار منعطف یاری می کند.


مزایای محصول کتاب الکترونیک آریا  ؟ !


با استفاده از کتاب الکترونیک آریا فرآیند یاددهی یادگیری تسریع ، تعمیق و گسترده تر خواهد شد

علاوه بر این با توجه به امکان بروزرسانی آن ،انحصار زمان و مکان یاددهی یادگیری شکسته شده و امکان ارتباط معلم و دانش آموز در خارج از ساعات مدرسه و همچنین در روزهای تعطیل حاصل می شود که این مهم نیز از مفاد برنامه درسی ملی است.


طبقه بندی: پیامهای مدیریت وبگاه، 
برچسب ها: معلمان، والدین، دانش آموزان، کتاب، الکترونیک، آریا، هوشمند، سازی، هوشمند سازی، آموزش، پرورش، آموزش و پرورش،  
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
بک لینک طراحی سایت