تبلیغات
پورتال کتاب الکترونیک آریا - طریقه نصب نرم افزار کتاب الکترونیک آریا توسط فلش مموری

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ


پورتال کتاب الکترونیک آریا
 
کتاب الکترونیک آریا صفحه خانگی رسمی

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 2 بهمن 1390 توسط محسن خواجه نژاد
نصب: جهت نصب نرم افزار کتاب الکترونیک آریا مراحل ذیل را دنبال نمایید:

1) فلش را از طریق پورت USB به رایانه خود  متصل نمایید.

2) پس از قرار دادن فلش در کامپیوتر برنامه نصب بطور خودکار آغاز می گردد.

*نکته: در صورتیکه برنامه نصب آغاز نشد به درون پوشه MyComputer رفته، سپس بر روی درایو فلش خود کلیک راست کرده سپس گزینه ی Open را انتخاب کنید سپس در پنجره ی باز شده فایلSetup را اجرا نمایید.

  3) برنامه نصب بطور خودکار اقدام به شناسایی نرم افزار های پیش نیاز می نماید که به شرح زیرمی باشد:

1)FlashPlayer

2)FrameWork3.5

3)Java Runtime Machine

هر یک از این نرم افزارهای ذکر شده را بصورت جداگانه نصب نمایید.

*نکته:  قابل ذکر است که این نرم افزارها در صورت نصب نبودن به طور خودکار توسط سیستم شناسایی شده و امکان نصب آنها را در اختیار کاربر قرار می دهد، سپس با کلیک روی دکمه ی هر کدام از نرم افزارهای شناسایی شده می توان آن ها را نصب نمود.

*نکته: در صورتیکه در زمان نصب هر کدام از پیش نیازها دچار بروز خطاشدید می توانید بصورت دستی به درون پوشه ی MyComputer رفته و بر وری درایو فلش خود کلیک راست کرده، گزینه ی Open را انتخاب کنید سپس در پنجره ی بازشده از پوشه  PreRequirmentاقدام به نصب آنها نمایید.

4) پس از نصب کلیه پیش نیازها، کلید شروع نصب ظاهر می گردد، بر روی این دکمه کلیک نمایید.

فعالسازی نرم افزار:

جهت استفاده از این نرم افزار پس از وارد کردن کد شناسایی 12 رقمی محصول که بر روی کارت موجود در بسته نرم افزاری شما قرار داده شده است که مطابق با شکل زیر می باشد:

    

 به یکی از دو روش ذیل اقدام به فعالسازی نرم افزار نمایید:

      1) اینترنت      

      2) پیام کوتاه

  

 1) اینترنت: در این روش ابتدا گزینه ی اینترنت را انتخاب نموده، پس از وارد کردن کد شناسایی 12 رقمی محصول(منظور همان کد شناسایی است که در کارت موجود در بسته ی نرم افزاری قرارداده شده است)کافیست که به اینترنت وصل شده و بر دکمه شروع فعالسازی کلیک نمایید.(کدی که در شکل آورده شده  بعنوان نمونه است.)
 

2) پیام کوتاه: در این روش ابتدا گزینه ی پیام کوتاه را انتخاب نموده، پس از وارد کردن کدشناسایی 12 رقمی محصول (منظور همان کد شناسایی است که در کارت موجود در بسته ی نرم افزاری قرارداده شده است.) کدسیستم 22 رقمی که با رنگ سبز بعنوان نمونه در شکل داده شده است (کد22 رقمی سبز رنگ که در شکل مشاهده می نمایید بعنوان کدنمونه می باشد و باید به جای کدنمونه در شکل کدی که در کارت موجود در بسته نرم افزاری قرار داده شده است را بنویسید.) را به شماره پیامک 3000909077 پیام ارسال نمایید. پس از چندثانیه کدفعال سازی توسط پیام کوتاه در اختیار شما قرار خواهد گرفت. سپس کد را درقسمت کدفعالسازی وارد کرده و بر روی دکمه شروع فعال سازی کلیک نمایید.

*نکته : دقت داشته باشید متن پیام ارسالی دقیقا برابر با کد 22 رقمی داده شده در پنجره فعالسازی نرم افزار باشد . به عنوان مثال در شکل متن پیام تنها باید شامل ( 123456789101-41763855909) باشد . دقت داشته باشید کد داده شده یک مثال است .

 
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
بک لینک طراحی سایت